http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_thdiamond.gifPoslechni sihttp://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_thdiamond.gif

:piiinkie:One two steep :piiinkie:


:piiinkie:Den D:piiinkie:

:piiinkie:Showbyznys:piiinkie:

TV MINIMAX a diamonds!!!!!!!!!!!!!!

1. prosince 2009 v 15:19 | DiamondQa |  Other

6. 12(okolo 14:30) - OC Letňany Praha

Mikulášský víkend s Minimax TV a diamond cats
Rok se s rokem sešel a už se pomalu blíží předvánoční čas a s ním spojené období radosti a očekávání. Prosinec je za dveřmi a k němu neodmyslitelně patří příchod Mikuláše a jeho společníků čerta a anděla. Mnohé děti se na ně těší, ale jistě se najdou i takové, které se této návštěvy trochu obávají, protože vědí, že přece jen nebyly tak úplně hodné.

Celý odpolední program, jímž malé návštěvníky a jejich rodiče budou provázet popletený čertík Ferda a jeho věrný kamarád Bohoušek, bude probíhat v pohádkovém a předvánočním duchu. Můžete se těšit také na Vandu a Standu, Martu Vančovou, Čertíka Ferdu, klauna Bublinu. V rámci programu si na hlavním podiu budou moci děti a jejich rodiče zasoutěžit o zajímavé ceny v různých disciplínách. Nebudou chybět ani pěvecká a taneční vystoupení - diamond cats, zábavné scénky, modelování balónků, kouzlení, kterého se zhostí kouzelník Grino. Navštíví nás i maskoti kanálu Minimax, kteří s Ferdou zahrají vánoční scénky.

Nenechte si ujít víkendové mikulášské radovánky s kanálem Minimax a přijďte se svými ratolestmi ve dnech 4. - 6. 12 do OC Letňany oslavit šesté narozeniny oblíbeného dětského kanálu.

6.12(okolo 17:00) - OC Chodov


Toto odpoledne se koná na pomoc a podporu občanského sdružení RETT COMMUNITY (www.rett-cz.com). Součástí tohoto adventního dne je též prodejně informační stánek o.s. RETT COMMUNITY, který najdete po celý den naproti pódiu. Výtěžek z tohoto prodeje bude zdvojnásoben díky grantu nadace Divoké husy a použit na financování psychorehabilitačního pobytu dívek s Rett syndrom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama